Royse

Aura Kaszub

Twój drugi Dom na Kaszubach

Naturalny luksus w sercu Kaszub

To miejsce unikalne na mapie polskich nieruchomości second home – prywatny resort nowoczesnych i wygodnych domów całorocznych, idealnych do relaksu, wypoczynku, a także aktywnego spędzania czasu. 

Aurę Kaszub wyróżnia nie tylko niebanalna, wysmakowana architektura budynków ale również basen, sauny, jacuzzi oraz siłownia.

Już od 510 000 zł brutto

Bliskość

Masz okazję cieszyć się luksusowym drugim domem, oddalonym zaledwie o godzinę drogi od Trójmiasta. To miejsce, gdzie po ciężkim dniu pracy możesz znaleźć spokój lub przyjąć swoich gości. Aura Kaszub to inwestycja dostępna przez cały rok, co oznacza, że wakacje możesz planować dokładnie wtedy, kiedy najbardziej Ci odpowiada. Oto idealne miejsce do relaksu i odpoczynku

Części wspólne

W Aura Kaszub każdy odnajdzie coś dla siebie. Poza pięknymi domami oferujemy dostęp do prywatnego basenu, sauny, siłowni, jacuzzi oraz wielu miejsc do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. A to jeszcze nie wszystko! Na terenie inwestycji znajdziesz również wielofunkcyjne boisko oraz plac zabaw dla najmłodszych. To miejsce, gdzie komfort i rozrywka idą w parze.

Bezobsługowość

Resort daje ci możliwość traktowania tego miejsca jako drugi dom lub obiekt na wynajem, nasz operator ds. najmu zajmie się wynajmem turystom a zwrot z inwestycji może być bardzo wysoki. Nie musisz się martwić o zarządzanie nieruchomością, ponieważ całością zajmie się zarządca wspólnoty, a czynsze wyniosą jedynie około 400 zł.

Własność

Inwestycja składa się z domów typowo własnościowych. Każdy z mieszkańców otrzymuje własny dom, z własną Księgą Wieczystą. Do tego ogródek i miejsce parkingowe do wyłącznego korzystania. Takim domem można zarządzać z pełną dowolnością, może być on wynajmowany czy sprzedany.

Domy

W ofercie jest mamy 22 domy w zabudowie wolnostojącej lub bliźniaczej, łącznie resort będzie posiadał 48 apartamentów. Każdy z nich może zostać wykończony pod klucz wg życzenia inwestora.

Solo

Wolnostojący
Powierzchnia 100 m2. 4 pokoje. Prywatne ogródki,
1 miejsce postojowe.

Duet

Bliźniak
Powierzchnia 80 m2. 3 pokoje. Prywatne ogródki,
1 miejsce postojowe.

Kwartet

Bliźniak
Powierzchnia 70 m2. 3 pokoje. Prywatne ogródki,
1 miejsce postojowe.

Filmy z inwestycji