Royse

O nas

Nasz zespół

Profesjonaliści w wielu dziedzinach

Nasz zespół składa się z agentów nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem, grafików, projektantów, inżynierów budowlanych i specjalistów od reklamy. Dzięki temu, jakość obsługi jest na najwyższym poziomie. 

Profesjonaliści w wielu dziedzinach

Łukasz Mroczek

Dyrektor ds. inwestycji deweloperskich

Paweł Bach

Dyrektor zespołu ds. nieruchomości

Piotr Mazur

Sprzedaż domów modułowych

Olga Kazimierczak

Specjalista ds. marketingu i reklamy

Dlaczego Royse Nieruchomości?

Obsługa klienta

Obsługa klienta jest na najwyższym poziomie, nie marnujemy czasu naszych klientów, załatwiamy za nich możliwie wszystkie formalności. Przewidujemy i działamy zanim pojawi się problem.

Jakość i Wiedza

Na tle konkurencji wyróżnia nas jakość. Posiadamy bieżącą wiedzę z dziedziny sprzedaży, marketingu i negocjacji, również budownictwa i inwestycji. Wiedza poparta jest wieloletnim doświadczeniem.

Bezpieczeństwo

Zachowujemy wszelkie środki bezpieczeństwa, Państwa dane są zabezpieczone specjalistycznymi programami, wprowadziliśmy wiele procedur zachowania bezpieczeństwa transakcji - posiadamy ubezpieczenie OC, procedury dotyczące prania brudnych pieniędzy itd.

Wiola RejdychWiola Rejdych
18:31 26 Jun 23
Pan Łukasz zawsze pomocny, ze wszystkim mozna sie zwrocic. Skarbnica wiedzy:)Z Panem Łukaszem wszystkie formalnosci stają sie proste
Danuta WojciechowskaDanuta Wojciechowska
16:32 14 Jun 23
wspolpraca z panem LUKASZEM to czysta przyjemnosc to osoba godna zaufania dziala szybko i sprawnie moje mieszkanie wynajal bardzo szybko polecam i pozdrawiam
Rafał SzymczakRafał Szymczak
11:49 12 May 23
Z Panem Łukaszem, miałem przyjemność współpracować jakiś czas temu. Od samego początku wydał mi się rzetelnym i godnym zaufania kontrahentem. Pomógł mi sprzedać moją nieruchomość w bardzo krótkim okresie i za cenę wyższą niż oczekiwałem na początku! Uświadomił mi, że za pomocą kilku kreatywnych metod i dobrych zdjęć można zdziałać cuda. Szczerze polecam i nie mogę się doczekać kolejnej współpracy w przyszłości.
Beata MajewskaBeata Majewska
18:32 03 May 23
Gdy Pan Łukasz Mroczek - szef Royse'a - mówił mi, że wynajmie moje mieszkanie w 2-3 tygodnie, nie do końca mu wierzyłam. Ale tak się stało - po ok. 2 tygodniach spotkałam się z nowymi najemcami i mieszkanie zostało wynajęte. Nie znaczy to jednak, że umówił mnie z pierwszymi z brzegu chętnymi osobami. Wcześniej "prześwietlił" kilku chętnych nie zawracając nam nimi głowy. I to się chwali! Miły, kompetentny, punktualny, terminowy, po prostu dobry fachowiec w swojej branży - serdecznie Royse'a polecam!
Zuzia SegdaZuzia Segda
13:49 24 Apr 23
Z całego serca polecam Royse biuro nieruchomości. Współpraca przebiegła pomyślnie i bez danych komplikacji. Pan Łukasz to doświadczony człowiek, który w każdej chwili służył pomocą i udzielił mi wszystkich niezbędnych informacji.
js_loader

Marketing

Nasze filmy

Rozwijamy się na wiele sposobów, jednym z nich jest współpraca z deweloperem. Zorganizowaliśmy sprzedaż nietypowej inwestycji na Kaszubach – Aura Kaszub. Byliśmy odpowiedzialni za przygotowanie materiałów marketingowych, szkiców umów, ustalenie procesu marketingu i sprzedaży. Prowadziliśmy obsługę klienta od pierwszego zgłoszenia do zawarcia umowy deweloperskiej i odbiorów.  Aura Kaszub to bardzo ciekawa i wyróżniająca się inwestycja. Jest to osiedle domów zlokalizowane 200 metrów od jeziora i w otulinie lasów. Inwestycja mieści się w małej miejscowości Łączyno bardzo blisko Stężycy, w samym centrum Kaszub. Inwestycje wyróżniają części wspólne – każdy z mieszkańców może korzystać z saun, jacuzzi, siłowni czy nawet podgrzewanego basenu. To wszystko, w połączeniu z ciekawą architekturą łączącą nowoczesność z naturą, daje wyjątkowe połączenie. 

Więcej o inwestycji na www.aurakaszub.pl

Kolejną naszą działalnością jest sprzedaż domów modułowych wraz z wyszukaniem działki. W czasie pandemii, wielu klientów zgłaszało się do nas z potrzebą zamiany mieszkania w mieście na niewielki domek na własnej działce. Stąd urodził się pomysł nawiązania współpracy z firmą, która takie domki produkuje. Nasz pomysł chwycił – szybko powstał nowy dział, który zajmuje się  obsługą klienta szukającego działki pod dom, który nasz wspólnik firma Outsi postawi nawet w 2 miesiące.