O nas

Jakość i Wiedza

Na tle konkurencji wyróżnia nas jakość. Posiadamy bieżącą wiedzę z dziedziny sprzedaży, marketingu i negocjacji, również budownictwa i inwestycji. Wiedza poparta jest wieloletnim doświadczeniem.

Obsługa klienta

Obsługa klienta jest na najwyższym poziomie, nie marnujemy czasu naszych klientów, załatwiamy za nich możliwie wszystkie formalności. Przewidujemy i działamy zanim pojawi się problem.

Bezpieczeństwo

Zachowujemy wszelkie środki bezpieczeństwa, Państwa dane są zabezpieczone specjalistycznymi programami, wprowadziliśmy wiele procedur zachowania bezpieczeństwa transakcji - posiadamy ubezpieczenie OC, procedury dotyczące prania brudnych pieniędzy itd.

Rozwijamy się na wiele sposobów, jednym z nich jest współpraca z deweloperem. Zorganizowaliśmy sprzedaż nietypowej inwestycji na Kaszubach – Aura Kaszub. Byliśmy odpowiedzialni za przygotowanie materiałów marketingowych, szkiców umów, ustalenie procesu marketingu i sprzedaży. Prowadziliśmy obsługę klienta od pierwszego zgłoszenia do zawarcia umowy deweloperskiej i odbiorów.  Aura Kaszub to bardzo ciekawa i wyróżniająca się inwestycja. Jest to osiedle domów zlokalizowane 200 metrów od jeziora i w otulinie lasów. Inwestycja mieści się w małej miejscowości Łączyno bardzo blisko Stężycy, w samym centrum Kaszub. Inwestycje wyróżniają części wspólne – każdy z mieszkańców może korzystać z saun, jacuzzi, siłowni czy nawet podgrzewanego basenu. To wszystko, w połączeniu z ciekawą architekturą łączącą nowoczesność z naturą, daje wyjątkowe połączenie. 

Więcej o inwestycji na www.aurakaszub.pl

Kolejną naszą działalnością jest sprzedaż domów modułowych wraz z wyszukaniem działki. W czasie pandemii, wielu klientów zgłaszało się do nas z potrzebą zamiany mieszkania w mieście na niewielki domek na własnej działce. Stąd urodził się pomysł nawiązania współpracy z firmą, która takie domki produkuje. Nasz pomysł chwycił – szybko powstał nowy dział, który zajmuje się  obsługą klienta szukającego działki pod dom, który nasz wspólnik firma Outsi postawi nawet w 2 miesiące.  

Poznaj bliżej świat nieruchomości. Możesz dowiedzieć się co z cenami mieszkań. Jak czytać Księgę Wieczystą czy ile zapłacisz u notariusza. 

Jeżeli masz pytania zapraszamy do kontaktu.