Royse

Oferta

Sprzedaż

Jasna i zrozumiała umowa, profesjonalna sesja zdjęciowa. Umowa na wyłączność maksymalnie na 6 miesięcy. Oferta na portalach w 24 godziny, prowizja od 2 do 2,5%. Precyzyjna wycena nieruchomości w postaci raportu z okolicznych transakcji. Profesjonalne prezentacje i tylko sprawdzeni kupujący. Zbieranie dokumentów do sprzedaży, wydanie mieszkania oraz spisanie liczników. Sprzedaż mieszkania nigdy nie była prostsza.

Wynajem i zarządzanie najmem

Przygotowanie mieszkania do sesji fotograficznej. Profesjonalna sesja zdjęciowa. Ogłoszenie na 10 największych portalach internetowych. Oferta w internecie w 24 godziny. Protokół zdawczo – odbiorczy ze zdjęciami. Wizyta u notariusza na podpisanie Umowy Najmu Okazjonalnego. Wydanie mieszkania wraz ze spisaniem liczników. Możliwość późniejszej opieki nad mieszkaniem i kontroli najemców. 

wynajęte w 10 dni

Obsługa inwestycji

Przygotowanie koncepcji marki, określenie grup docelowych. Stworzenie strategii budowania wizerunku i marketingu. Zaplanowanie i stworzenie materiałów marketingowych – kart lokali, wizualizacji, strony internetowej, folderów informacyjnych. Przygotowanie dewelopera do podpisania prospektów oraz umów deweloperskich. Bieżąca obsługa klienta. Kontrola wpłat na rachunki powiernicze zgodnie z przepisami Nowej Ustawy Deweloperskiej. Wizyty z klientami na inwestycji oraz wydania lokali. 

Domy na zgłoszenie

Marketing producenta domów na zgłoszenie do 70 m2 zabudowy. Promowanie, oferowanie oraz bieżąca obsługa klienta obsługa klienta. Przeprowadzenie klienta przez proces zgłoszenia domu. 

Poznaj bliżej świat nieruchomości. Możesz dowiedzieć się co z cenami mieszkań. Jak czytać Księgę Wieczystą czy ile zapłacisz u notariusza. 

Jeżeli masz pytania zapraszamy do kontaktu.