Zostaw swoje dane, oddzwonimy !

Zadzwoń
i umów się na spotkanie!

jak sprzedać mieszkanie?

Podczas niezobowiązującego spotkania, mogą Państwo poznać agenta i dokładnie sprawdzić naszą ofertę.

Dodatkowo podczas spotkania, pośrednik: 

 • Sprawdzi stan faktyczny mieszkania 
 • Pozna stan prawny oraz Księgę Wieczystą
 • Omówi z Państwem raport z cen transakcyjnych z okolicy

Na kolejnym spotkaniu zostaje podpisana umowa, maksymalny czas trwania to 4 miesiące. Ustalamy tutaj również prowizję. Zazwyczaj w przedziale od 2 % do 2,5%. Co ważne, podczas sprzedaży nie ma żadnych ukrytych kosztów dodatkowych. Następnie twoje mieszkanie otrzymuje profesjonalną sesję zdjęciową. 

Oferta Twoje mieszkania zostanie umieszczona na 10 największych portalach internetowy takich jak Otodom, Gratka, czy Olx a stanie się to w 24 godziny od podpisania umowy. 

Dobra prezentacja to prawdziwa sztuka. Podczas niej robimy pełny wywiad - chodzi o to, żeby prezentować tylko te cechy mieszkania, które najbardziej spodobały się kupującemu.

Zależy nam, żeby klient który ogląda Twoje mieszkanie czuł, że kupuje najlepsze mieszkanie na rynku. 

 Staramy się wynegocjować dla Ciebie najwyższą cenę za mieszkanie oraz najwygodniejsze warunki przekazania mieszkania. 

Jesteśmy z Tobą przez cały czas. Gdy już znaleźliśmy kupca to dzięki podpisanemu wcześniej pełnomocnictwu, to pośrednik załatwia za Ciebie wszystkie dokumenty.

  Jesteśmy z Tobą u notariusza a nawet podczas wydania kluczy do mieszkania nowemu nabywcy

Biuro nieruchomości z wysoką jakością obsługi

 • Po każdej wizycie w nieruchomości właściciel otrzymuje od pośrednika raport z przebiegu prezentacji, przedstawiamy tam krótko sytuację klienta poszukującego. Omawiamy jego obiekcje oraz rzeczy które spodobały mu się podczas prezentacji, zawsze staramy się uzyskać od klienta cenę za którą jest w stanie kupić mieszkanie od zaraz
 • Gdy klient składa ofertę cenową zawsze informujemy Państwa o dalszych krokach transakcji, jej warunkach oraz zagrożeniach.
 • Wiemy jak cenny jest czas właścicieli, dlatego podpisujemy pełnomocnictwo, które upoważnia nas do zbierania wszelkich dokumentów potrzebnych do sprzedaży nieruchomości.
 • Umawiamy wizytę u notariusza, który oferuje Państwu konkurencyjne stawki
 • Organizujemy wydanie nieruchomości nowemu właścicielowi, przygotowujemy również potrzebną dokumentację.
 

Praca z kupującym

 • Gdy tylko potencjalny klient zgłosi się na Państwa ofertę – przeprowadzamy wywiad
 • Dowiadujemy się jak długo klient szuka nieruchomości, czy kupuje za gotówkę czy w kredycie, ile mieszkań już uciekło mu sprzed nosa. 
 • Badamy czy oglądający na pewno sprawdził swoją zdolność i czy ma odłożone środki na zadatek. Zadziwiające jest, jak dużo osób biorących kredyty, umawia się na prezentację mimo, że dopiero co zmienili pracę lub założyli działalność gospodarczą. 
 • Przy prezentacjach chcemy, aby kupujący mógł wyjawić swoje obawy i możemy je wtedy wspólnie omówić “na gorąco”

Zadzwoń i sprzedaj !

“Wraz z rodziną mieszkamy od 12 lat w Niemczech, ja pracuje w firmie komputerowej, żona w banku. Gdy dowiedziałem się, że otrzymałem mieszkanie w spadku kompletnie nie wiedziałem jak zorganizować jego sprzedaż. Nie chciałem się tym zajmować i nie miałem na to czasu. Firma Royse zrobiła wycenę mieszkania i klient się znalazł przy 4 prezentacji. Przyleciałem do Gdańska tylko jeden raz i cała sprzedaż trwała może 3 tygodnie.”

Kamil 44 lata, Gdańsk Zaspa

“Gdy rozwiodłam się z mężem, sąd przyznał mi mieszkanie. Chciałam jak najszybciej ułożyć sobie życie na nowo jednak mój były mąż nie chciał się wyprowadzić. Bałam się sprzedaży mieszkania, nie wiedziałam jak się do tego zabrać ani ile to będzie trwało. Znalazłam w internecie telefon do Pana Pawła a on przekonał mojego męża do sprzedaży mieszkania i w niecały miesiąc znalazł kupca. Polecam”

Katarzyna 53 lata, Gdańsk Kowale

“Będąc lekarzem w czasie pandemii, zupełnie nie miałam czasu na zajmowanie się sprzedażą mieszkania. Pani Kaja bardzo rzeczowo opowiedziała mi jak pracują a ja im zaufałam. Firma zajęła się wszystkim od przygotowania mieszkania do sprzedaży aż po przygotowanie dokumentów do notariusza. Polecam tą firmę wszystkim zapracowanym”

Grażyna 67 lat, Sopot

“Mam kilka mieszkań i lokali, co jakiś czas coś sprzedaje, coś kupuję, do tego prowadzę firmę IT i często latam za granicę. jakiś czas na nowo muszę poznawać rynek nieruchomości żeby wiedzieć co ile kosztuje, Pan Paweł jest młodym, szybkim i sprawnym agentem, jego praca oszczędza mi masę czasu. Kontakt z firmą jest świetny, zawsze znajdą czas na rozmowę nawet w weekend. Szczerze polecam 

Piotr 45 lat, Gdynia Orłowo

Dowiedz się, co z cenami mieszkań, Jak czytać Księgę Wieczystą czy Ile zapłacisz u notariusza. 

Jeżeli masz pytania zapraszamy do kontaktu.

Na co należy zwrócić uwagę przy pilnej sprzedaży mieszkania?

Zależy Ci na szybkiej sprzedaży mieszkania w Trójmieście? Musisz zadbać przede wszystkim o skuteczne ogłoszenie, bowiem to właśnie ono zachęca do dalszych rozmów. Należy zacząć od wysokiej jakości zdjęć, które przedstawiają Twoje mieszkanie oraz uwydatniają jego największe atuty. Zadbaj o to, by zdjęcia były robione o poranku i nie brakowało światła słonecznego. 

Szybka sprzedaż nieruchomości jest również możliwa, gdy podasz w opisie ogłoszenia wszystkie istotne informacje. Jeśli opis nie będzie pełny, kupiec z pewnością będzie zadawać pytania, czy to dotyczące rodzaju ogrzewania, czy też dokładnego wyposażenia, np. kuchni. Im więcej informacji w opisie, tym większe szanse na to, że dzwoniący będzie zdecydowany na zakup. 

Chcąc szybko sprzedać mieszkanie w Gdańsku, zadbaj również o stosowną cenę. Zawyżona będzie zniechęcać potencjalnych klientów. Jeśli nie posiadasz zbyt dużej wiedzy na ten temat, pamiętaj, że możesz skorzystać z usług rzeczoznawcy lub naszego biura nieruchomości. 

Przeprowadzenie sprawnej transakcji umożliwi Ci również odpowiednie przygotowanie mieszkania. Oprócz tego, że powinno być wysprzątane i odświeżone, przed wystawieniem ogłoszenia warto również przeprowadzić mały remont — pomalować ściany, wymienić te elementy, które są uszkodzone, czy też zaimpregnować drewniane powierzchnie. Zaleca się jednak, by zmiany nie przekraczały kilku procent wartości nieruchomości.

Dlaczego warto sprzedać mieszkanie z biurem nieruchomości?

Za sprzedażą mieszkania z naszym biurem nieruchomości przemawia wiele zalet. Mowa tu przede wszystkim o oszczędności czasu. Podejmując się z nami współpracy, nie musisz martwić się tak naprawdę żadnym etapem sprzedaży. Wykonamy zdjęcia, które najlepiej przedstawią Twoją nieruchomość. Zajmiemy się również samym ogłoszeniem, jak i kontaktowaniem z klientami. Sprzedaż mieszkania wiąże się z poświęcaniem sporej ilości czasu. Odpowiadanie na maile, odbieranie telefonów, spotykanie się z potencjalnymi klientami i prezentowanie im mieszkania — o żadną z tych czynności nie musisz się martwić. 

Ponadto sprzedając mieszkanie w Gdyni czy okolicach, możesz liczyć na nas na każdym etapie współpracy. Jesteśmy po to, by Ci pomóc. W razie jakichkolwiek problemów, czy to związanych z dokumentami, remontem mieszkania, czy też jego wyceną — możesz się do nas zgłosić. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że doskonale wiemy, jak przygotować nieruchomość oraz jak rozmawiać z potencjalnymi klientami. 

Z naszym biurem możesz również liczyć na szybszą sprzedaż, niż miałoby to miejsce w przypadku samodzielnej transakcji. Dysponujemy bazą klientów, którzy poszukują mieszkań w Gdańsku, Gdyni i okolicach. Ponadto gwarantujemy profesjonalne sesje zdjęciowe i ogłoszenia, które pozwalają przyspieszyć sprzedaż. 

Jak przebiega szybka sprzedaż mieszkania z agencją nieruchomości?

Współpraca rozpoczyna się od niezobowiązującego spotkania, podczas którego nasz pośrednik przedstawi Ci wszystkie szczegóły dot. sprzedaży nieruchomości. Zapoznasz się z naszą ofertą, a pośrednik sprawdzi stan faktyczny i prawny mieszkania, a także Księgę Wieczystą. 

Jeśli będziesz zainteresowany współpracą, na kolejnym spotkaniu podpiszemy umowę. Aby umożliwić Ci szybką sprzedaż nieruchomości, od razu przeprowadzimy profesjonalną sesję zdjęciową, która pozwoli uwydatnić wszystkie atuty Twojej nieruchomości. Przygotujemy również odpowiedni opis oraz szczegółowe informacje, a ogłoszenia zostaną umieszczone na 10 największych portalach. Mowa tu m.in. o Otodom, Olx, czy Gratka. 

Będziemy na bieżąco odpowiadać na maile zainteresowanych osób oraz odbierać telefony. Zajmiemy się również prezentacją mieszkania. Podczas każdego spotkania z potencjalnym klientem przedstawimy największe atuty mieszkania oraz cechy, na których mu zależy. Z zainteresowanymi przeprowadzimy także krótkie wywiady, które pozwolą poznać ich oczekiwania i możliwości. 

Dołożymy wszelkich starań, by przeprowadzić szybką sprzedaż mieszkania na najkorzystniejszych dla Ciebie warunkach i za najwyższą możliwą cenę. Doskonale wiemy, jak należy negocjować.

Gdy znajdziemy kupca, zajmiemy się wszelkimi formalnościami, a to dzięki podpisanemu wcześniej pełnomocnictwu. Przygotujemy przede wszystkim odpowiednią umowę, korzystną zarówno dla jednej, jak i drugiej strony. Aby zapewnić Ci maksymalne wsparcie, będziemy obecni również podczas spotkania u notariusza, a nawet i przy wydawaniu kluczy nowemu nabywcy. Z nami możesz liczyć na komfortową i szybką sprzedaż nieruchomości.