Royse

Nadmorska Przystań

Twój drugi Dom nad Morzem Bałtyckim

Odpoczynek we własnym domu nad Morzem Bałtyckim

Domy znajdują się w Jastrzębiej Górze, w cichej, kameralnej okolicy. Domy są na uboczu miejscowości z widokiem na pola i lasy. Całe osiedle to tylko 8 domów.

Każdy właściciel posiada swój prywatny ogródek o pow. ok. 250 m2. Do tego własne miejsce postojowe oraz własny taras z murowanym grillem.

Już od 499 000 zł

Bliskość

Masz okazję cieszyć się luksusowym drugim domem, oddalonym zaledwie o godzinę drogi od Trójmiasta. To miejsce, gdzie po ciężkim dniu pracy możesz znaleźć spokój lub przyjąć swoich gości. Morska Przystań to inwestycja dostępna przez cały rok, co oznacza, że wakacje możesz planować dokładnie wtedy, kiedy najbardziej Ci odpowiada. Oto idealne miejsce do relaksu i odpoczynku

Wypoczynek i wynajem

Jest to idealne miejsce, dla osób chcących wynajmować nieruchomość turystom lub po prostu korzystać z uroków lata z całymi rodzinami. Nad morze dojdziemy w 15 minut a tam czyste, szerokie plaże z pięknymi klifami. Zwolennicy czynnego wypoczynku znajdą tu bardzo dobrze wyposażone zaplecze sportowe - skutery wodne, deski wind surfingowe, itd.

Zaufanie i marka

Osiedle buduje deweloper znany na lokalnym roku, firma istnieje od ponad 15 lat. Wybudowała już wiele podobnych obiektów w okolicy. Aktualnie pierwszy etap osiedla jest już całkowicie sprzedany, drugi w części a sprzedaż trzeciego rozpocznie się w 2025 roku.

Własność

Inwestycja składa się z domów typowo własnościowych. Każdy z mieszkańców otrzymuje własny dom, z własną Księgą Wieczystą. Do tego ogródek, miejsce parkingowe, taras i grill do wyłącznego korzystania. Takim domem można zarządzać z pełną dowolnością, może być on wynajmowany czy sprzedany.

Opis ogólny

Domy są całoroczne, ogrzewane poprzez piec gazowy z rozprowadzeniem na ogrzewanie podłogowe, do tego podłączenie pod kanalizacje miejską, domy są sprzedawane w standardzie deweloperskim ale posiadamy także pakiety wykończeniowe. 

Domy wykonane są z bloczków w tradycyjnej murowanej technologii, pod domem kotłownia oraz piwnica np. na rowery. Domy ogrzewa piec gazowy, do domów doprowadzona jest kanalizacja miejska. Nieruchomość można kupić jako lokal mieszkalny 8% vat lub jako lokal użytkowy 23% vat.

Z domów można korzystać samodzielnie lub w sposób mieszany – częściowo wynajem, częściowo własne potrzeby. Gdyby byli Państwo zainteresowani posiadamy operatora ds. najmu krótkoterminowego.

Standard wykończenia

– zabudowa bliźniacza 

– pow. całkowita domu to 45.50 m2 

– pow. parteru 21.50 m² 

– pow. pietra 24 m2

– domy całoroczne z piwnicą

– prywatne miejsce postojowe 

– ogródki ogrodzone 

– prywatny grill oraz taras 

– domy posiadają klimatyzację oraz rolety antywłamaniowe 

– wykończone schody w cenie 

– okna trzyszybowe 

– możliwość wykończenia pod klucz

Galeria